Головна > Відео > Одеса. Перлина біля моря

Одеса. Перлина біля моря

Оде́са (до XVII століття — Коцюбіїв) — місто обласного підпорядкування на чорноморському узбережжі України; адміністративний центр Одеської області; культурний, освітньо-науковий, туристичний та торговий осередок країни; найбільший морський торговий порт країни; великий автомобільний та залізничний вузол.

За чисельністю населення Одеса є третім у країні містом після столиці держави, Києва, та мегаполісу Харкова (станом на 1 січня 2018 року в Одесі проживало 1 011 494 осіб).
В Одесі діють: машинобудівна, хімічна, нафтопереробна, харчова та легка промисловості. Також налічується 37 вищих навчальних закладів, шість театрів, вісім кінотеатрів, філармонія, цирк, музеї, галереї тощо.

Відео, зняте квадрокоптером з висоти пташиного польоту, розповідає про літню приморську Одесу. 

У ролику представлені всі основні визначні пам’ятки Одеси: оперний театр, Воронцовський палац і Воронцовський маяк, Алея слави й парк Шевченка, які потопають у зафільмували вже після масштабної реконструкції, яка велася кілька місяців. “На цей раз ми відвідали Одесу, щоб помилуватися узбережжям Чорного моря, продемонструвати основні визначні пам’ятки “перлини”, а також надихнути наших глядачів на відмінний відпочинок, який можна там провести, адже зараз – сезон відпусток. Одеса прекрасно поєднує в собі культурний і молодіжний відпочинок, має свої архітектурні відмінності й родзинки і нікого не зможе залишити байдужим”, – пояснили свій вибір міста автори ролика.

Портал 112.ua

 

Четверта Хвиля
Четверта Хвиля
Міжнародна громадська організація українців.
http://4hvylia.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + two =

Копіювати заборонено!