Головна > Відео > Капела бандуристів імені Остапа Вересая

Капела бандуристів імені Остапа Вересая

Капела бандуристів імені Остапа Вересая створена 2010 року в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм з ініціативи Раїси Борщ та Миколи Борща, за підтримки Головного управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Чернігівської облдержадміністрації.

Художній керівник Капели – викладач-методист Чернігівської музичного училища ім. Л. М. Ревуцького, заслужена артистка України Раїса Миколаївна Борщ. Директор та хормейстер Капели – старший викладач Чернігівського музичного училища ім. Л. М. Ревуцького, заслужений працівник культури України Микола Митрофанович Борщ.

У Капелі – 35 артистів-бандуристів (співаків), 10 артистів оркестру (струнно-смичкові та дерев’яні духові). Капела бандуристів імені Остапа Вересая за типом – мішана (це перший професійний колектив в Україні такого типу). Мішана капела за своїми можливостями може виконувати твори різні за жанром: від аранжувань народних пісень до складних за формою творів української й світової класики, інструментальні твори, хорові акапельні твори.

Весняне танго. Капела бандуристів імені Остапа Вересая

Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм. КОНЦЕРТ КАПЕЛИ БАНДУРИСТІВ ІМЕНІ ОСТАПА ВЕРЕСАЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − seventeen =

Копіювати заборонено!