Головна > Відео > Кам’янець-Подільський і Бакота з висоти пташиного лету

Кам’янець-Подільський і Бакота з висоти пташиного лету

Проект про найцікавіші міста України на Youtub-каналі “112 Україна” поповнився новим роликом. Цього разу з висоти пташиного лету можна побачити Кам’янець-Подільський.

Місто відоме завдяки фортеці, яка існує, імовірно, зраннього Середньовіччя, та фестивалю повітроплавання. “Старе місто” має свою історичну цінність
і зачаровує: воно обрамлене мальовничим каньйоном завдяки петлі річки Смотрич, а на скелі гордо стоїть символ Кам’янця-Подільського – олень, який, за легендою, і привів засновника міста на це місце.

Крім популярних місць Кам’янця-Подільського, в об’єктив камери потрапило і “затоплене село” Бакота, яке знаходиться на відстані 50 км від міста. Люди змушені були покинути село через будівництво гідроелектростанції на Дністрі. Русло річки було перекрито, заповнення “басейну” Бакоти водою почалося в 1981 році, і за 8 років вода досягла того рівня, який ми спостерігаємо нині.

“З висоти відкривається вигляд на старовинну Кам’янець-Подільську фортецю, яка заворожує своєю архітектурою і часто служить декораціями численних фестивалів та історичних реконструкцій. Також у старій частині міста розташована Троїцька церква, яка була однією з ланок у ланцюзі міської оборони. Поєднує Старе місто з Новим Новопланівський міст, відкриваючи надзвичайної краси каньйон і водоспад. Затоплене село Бакота, де колись проживало близько 2 тис. людей, зараз вражає прекрасними пейзажами, загадковими знахідками й унікальним скельним монастирем “, – діляться автори ролика.

Портал 112.ua

Четверта Хвиля
Четверта Хвиля
Міжнародна громадська організація українців.
http://4hvylia.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + 15 =

Копіювати заборонено!