Головна > Україна > Суспільство й Право > «Не робіть ті реформи для нас, робіть для себе»: Христя Фріланд – українцям

«Не робіть ті реформи для нас, робіть для себе»: Христя Фріланд – українцям

Україна має роботи реформи не для звіту перед Заходом, а для власного достойного життя. Про це сказала міністр закордонних справ Канади, українка за походженням Христя Фріланд на конференції “Українські реформи” у Данії.

“Українці їхали до Канади 127 років тому. Вони переїхали у страшний, зимний, дикий степ. Їм було нелегко. Але вони грали ключову роль у будуванні моєї країни – Канади. Тої країни, за яку я страшно горда. Ви не гірші тих українців, які живуть сьогодні в Канаді.

Я хочу сказати українцям з уряду, які нас слухають. Ви не гірші тих українців, які живуть сьогодні в Канаді. І ви не робіть ті реформи для нас. Не робіть їх, бо Федеріка (Могеріні, представник ЄС із питань закордонних справ. – Gazeta.ua) просить, або валютний фонд. Робіть реформи для себе. Щоб ви жили в країні достойній вас. А ми всі будемо вас підтримувати”, – заявила вона.

“У вас наступного року вибори. Це можливості для політиків, які хочуть бути переобрані. У Москві в 90-ті роки я працювала журналістом. Я бачила спад у Росії – з хаотичного, але все таки демократичного, оптимістичного періоду в агресивний, авторитарний, небезпечний режим, який бачимо сьогодні. Запитаємо: “Хто втратив Росію?”. Давайте не будемо питати: “Хто втратив Україну?”, – зауважила Фріланд.

Четверта Хвиля
Четверта Хвиля
Міжнародна громадська організація українців.
http://4hvylia.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − eleven =

Копіювати заборонено!