Головна > Україна > Інновації й Господарство > Інновації України: презентація першого аналітичного дослідження (29.05.2018)

Інновації України: презентація першого аналітичного дослідження (29.05.2018)

Які галузі в Україні є найбільш конкурентними та перспективними? Де розвиваються вітчизняні інновації та які є можливості для зростання? Хто є головними розробниками в Україні та які технології українці реалізують за кордоном?

Запрошуємо поговорити мовою достеменних цифр і фактів, та знайти відповіді на ці запитання на презентації першого Innovation Report: Ukraine in the Global Innovation Dimension.

Проект реалізований спільними зусиллями Innolytics Group, SingularityU Kyiv Chapter, DLA Piper, Ukrinnovate та UNIT.City.

Вперше таке дослідження було проведене не як часткові огляди експертів, а на основі комплексного аналізу великих даних з авторитетних міжнародних джерел – баз даних Web of Science, Derwent Innovation та інших.

Дослідження презентують:

@Bandura Volodymyr, CEO @Innolytics Group

@Igor Novikov, Ambassador @Singularity University to Ukraine

@Наталія Пахомовська, Partner @DLA Piper

@Dmytro Shestakov, Partner @Innovations Development Platform

@Max Yakover, Managing partner @UNIT.City

В дослідженні виявлені та проаналізовані найбільш розвинуті теми наукових досліджень та технічних розробок, динаміка інноваційної активності, інтереси міжнародних компаній в Україні, а також українських авторів за кордоном, основні заявники/автори у відповідних темах, міжнародні партнерства. Виявлено найбільш значимі наукові розробки. Здійснено порівняння напрямків розвитку нових технологій в Україні з стратегіями інших країн. Визначено, які напрямки розробок в Україні мають найбільший потенціал і як вони можуть вплинути на розвиток економіки країни.

Коли: 29 травня (вівторок), 11-14:00.

Де: UNIT.City, Київ, вул. Дорогожицька, 3.

Четверта Хвиля
Четверта Хвиля
Міжнародна громадська організація українців.
http://4hvylia.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − eleven =

Копіювати заборонено!