Головна > Україна й Світ > Геополітика > Верховний Суд України передав росіянам права на магістральний трубопровід, що проходить українською територією – Ігор Луценко

Верховний Суд України передав росіянам права на магістральний трубопровід, що проходить українською територією – Ігор Луценко

Ігор Луценко

Право на користування українською ділянкою магістрального нафтопроводу передано російським комерційним структурам і компаніям, пов’язаним з українським політиком Віктором Медведчуком. Про це повідомив нардеп Ігор Луценко.

Верховний Суд України ухвалив рішення про виведення української ділянки магістральних трубопроводів із державної власності та передання в користування російським комерційним структурам і компаніям, афільованим із лідером руху “Український вибір” Віктором Медведчуком. Про це 26 червня написав у своєму Facebook депутат Верховної Ради від “Батьківщини” Ігор Луценко.

Він посилається на ухвалу Верховного Суду від 30 травня, опубліковану в Єдиному реєстрі судових рішень. ВСУ залишив чинним рішення Господарського суду Рівненської області та Рівненського обласного апеляційного господарського суду про визначення за дочірньою структурою російської компанії “Транснефтепродукт” права власності на трубопровід протяжністю 1433 км. Це – ділянка нафтопродуктопроводів Самара – Західний напрямок і Грозний – Армавір – Трудова, яка проходить територією України.

“Хто не в курсі – це той самий трубопровід, через який команда Медведчука… качає контрабандні нафтопродукти в Україну з Росії і продає їх тут через мережі автозаправок, подібних до мережі GLUSCO. Прибутки шалені, оскільки фіскальні платежі тут мінімізовуються. На ці таким чином легалізовані кошти, гроші, імовірно, фінансується діяльність проросійських ЗМІ тут, у нашій державі”, – написав Луценко.

Нардеп стверджує, що юридичну підтримку Медведчук дістав в Адміністрації Президента. “Трубопровід – у державній власності, а володіння магістральними нафто- та газогонами законом закріплено виключно за державою Україна? Не проблема, коли є прикриття з боку Адміністрації Президента і контрольованих нею судів!” – ідеться у публікації.

Суди в Рівному і Верховний Суд погодилися з аргументами росіян, що трубопровід втратив магістральне значення, і після кількох перероблень його слід уважати новим об’єктом. Луценко сподівається, що держава не припинить боротьби за трубопровід.

Гордон

Четверта Хвиля
Четверта Хвиля
Міжнародна громадська організація українців.
http://4hvylia.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + 1 =

Копіювати заборонено!