Головна > Україна й Світ > Геополітика > Процес проти Росії може тривати кілька років. Але справедливість усе одно переможе

Процес проти Росії може тривати кілька років. Але справедливість усе одно переможе

Про це написала у Фейсбуку заступниця міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль

Вона пояснила, що після подання меморандуму РФ має право висунути свої заперечення щодо наявності в суду юрисдикції розглядати цю справу:

«Так само, як і в справі «Грузія проти Росії», остання скористається цим правом і через три місяці ми отримаємо ці заперечення».

«З огляду на існуючу практику розгляд питання щодо юрисдикції займе близько півтора року. Після чого настануть письмова й усна стадія розгляду справи. Загалом усе займе ще кілька років», – припускає Олена Зеркаль.

Дипломат розмірковує:

«Виглядає надто довго, зважаючи на страждання людей на Донбасі і в Криму. Але поки триває судовий розгляд, Росія має нагоду будь-коли визнати неправомірність своїх дій і врегулювати ситуацію. На цьому наголошують усі наші партнери – як у безпосередньому діалозі з РФ, так і в нормандському форматі чи мінському процесі».

А якщо Москва й надалі впиратиметься, то відповідальність Росії за міжнародні протиправні дії буде встановлено судом. Так чи інакше – справедливість переможе, підсумовує заступниця голови МЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 2 =

Копіювати заборонено!