Головна > Україна й Світ > Геополітика > Звіт: 40 мільйонів людей стали жертвами сучасного рабства

Звіт: 40 мільйонів людей стали жертвами сучасного рабства

Часто жертви сучасного рабства задіяні у примусових роботах, відзначають експерти

15 мільйонів осіб перебували у примусовому шлюбі, 5 мільйонів – у сексуальному рабстві. Ще 20 – задіяні у примусових роботах. За даними експертів, це стримана оцінка реального стану речей.

В 2016 році у світі налічувалося 40,3 мільйона жертв сучасного рабства. 71 відсоток з них – жінки. Про це йдеться у звіті Міжнародної організації з міграції (МОМ), Міжнародної організації праці (МОП) та правозахисного фонду Walk Free, оприлюдненому в Берліні у вівторок, 19 вересня. Це вперше, коли ці три організації дали спільну оцінку проблеми сучасного рабства.

За цими даними, близько 15 мільйонів осіб перебували у примусовому шлюбі, третина з них – неповнолітні. П’ять мільйонів осіб перебували у сексуальному рабстві. Решта – жертви примусової праці, зокрема часто на будівництві або в сільському господарстві. Експерти міжнародних організацій наголошують, що задіяні у примусових роботах “виробляють частину їжі, яку ми їмо, і одяг, який ми носимо, вони прибирають у будинках, в яких багато з нас живуть або працюють”.

Із загальної кількості жертв сучасного рабства 10 мільйонів – неповнолітні. Найбільше неповнолітніх рабів – у Африці, однак велика кількість також у Азії та Океанії.
МОМ, МОП і Walk Free закликали до вдосконалення державного регулювання у сфері міграції та прав працівників задля того, щоб подолати проблему сучасного рабства. Автори звіту зазначили, що їхні підрахунки – це стримана оцінка. Минулорічні окремі звіти організацій, які нині підготували спільний аналіз, розходилися за оцінкою кількості жертв сучасного рабства в десятки мільйонів осіб.

Дмитро Прокопчук

19.09.2017

DW.COM

Четверта Хвиля
Четверта Хвиля
Міжнародна громадська організація українців.
http://4hvylia.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − 2 =

Копіювати заборонено!