Головна > Закордонне українство > Громадські організації > VI Благодійний Марафон “Діти Торонто – дітям-сиротам в Україні”

VI Благодійний Марафон “Діти Торонто – дітям-сиротам в Україні”

Уже вчетверте Fourth Wave Canada (Четверта Хвиля Канади), у співпраці з численними партнерами, провела щорічний Благодійний Марафон “Діти Торонто – дітям-сиротам в Україні”.

Цей доброчинний захід став традиційним у відзначенні Міжнародного дня захисту дітей спільно з великою українською громадою.

Унікальність цього заходу в тому, що ми не лише збираємо допомогу для малюків в Україні, а й виховуємо в наших дітях почуття милосердя та співпереживання до інших . Адже протягом кількагодинного концерту вони не лише показують свої таланти, а й приносять іграшки, одяг та шкільне приладдя, пишуть листи своїм ровесникам в Україні.

Минулого року, лише за чотири години Марафону вдалося зібрати близько 2.5 тонн одягу, іграшок та шкільного приладдя.

А дорослі зможуть придбати прекрасні картини місцевих художників на благочинній виставці-продажу. Усі кошти, зібрані під час Марафону, використовуються на пересилку зібраних речей та проведення літніх таборів для дітей-сиріт в Україні.

   Цей захід – також символічна нагода вкотре сказати нашим братам і сестрам на Батьківщині: “РАЗОМ МИ СИЛА – незважаючи на те, що ми далеко, наші думки, серця, і, найголовніше – НАША ДІЯ – з вами й з Україною”.
Четверта Хвиля
Четверта Хвиля
Міжнародна громадська організація українців.
http://4hvylia.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × five =

Копіювати заборонено!