Головна > Україна й Світ > Геополітика > Росія кроїть електоральне поле України за вигідними для себе лекалами …руками агентури й резидентури

Росія кроїть електоральне поле України за вигідними для себе лекалами …руками агентури й резидентури

Герасимов і Тимошенко посперечались через «мрії Кремля» і «темники проти опонентів»

Усередині України активно просуваються ідеї Кремля щодо послаблення нашої країни та допомоги країні-агресору.

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп), яке транслює телеканал ZIK, заявив голова фракції БПП Артур Герасимов.

Артур Герасимов заявив, що гібридна війна проти України нині триває не лише на фронті чи на дипломатичному рівні.

«Усередині нашої країни активно, на жаль, просуваються ідеї Кремля щодо послаблення України та допомоги країні-агресору. Нещодавно неголосування Юлії Володимирівни Тимошенко за визнання РФ країною-агресором отримало продовження. Напередодні цей політик заявила, що ліквідує «Нафтогаз», якщо очолить країну», – заявив Артур Герасимов.

Політик нагадав, що саме «Нафтогаз» виграв процес у Стокгольмському арбітражі проти «Газпрому».

«Ми виграли 4 млрд 600 млн дол., які російський «Газпром» хотів забрати в України на підставі сумнівних газових контрактів 2009 року. Газпром спробував відхилити це рішення через іноземні суди, але це не вдалося. Знаєте, було цікаво, де росіяни зроблять наступний крок, і ось ми почули заяву Юлії Тимошенко. Зрозуміло, що Кремль мріє про ліквідацію «Нафтогазу», бо формально не буде кому платити, а поки будуть розбиратись, кому платити, шукати правонаступників, Кремль отримає головне – у нього не будуть забирати гроші та арештовувати нерухомість за кордоном», – заявив Артур Герасимов.

Голова фракції БПП також заявив, що Тимошенко намагається заблокувати перемовини з європейцями щодо ГТС для того, «щоб дати Путіну необхідний йому час для будівництва «Північного потоку-2».

«Виникає лише одне питання: ці дві заяви від браку досвіду чи написані не в Україні?» – заявив Артур Герасимов.

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко у відповідь звернула увагу на те, що голова фракції БПП «читав з аркуша свій «темник» та 90% часу для виступу присвятив дискредитації» імені Юлії Тимошенко.

«Через шість місяців вам політичний кінець, і вам доведеться відповісти за злочини, які ви скоїли проти українського народу», – звернулася до голови фракції БПП Юлія Тимошенко.

Політик заявила, що дивним виглядає те, що Артур Герасимов говорить про антиросійські речі, оскільки, з її слів, його радником був Ігор Безлер (терорист на прізвисько «Бєс»).

«Майте совість і говоріть про державні інтереси, а не боріться на Погоджувальній раді з опонентами», – заявила Юлія Тимошенко.

Читайте також: Ставнійчук спрогнозувала, що було би з країною, якби Тимошенко стала Президентом

Нагадаємо, це вже не перша суперечка між БПП та «Батьківщиною» у ВРУ цього пленарного тижня. Як повідомляли раніше, Юлію Тимошенко у Раді спитали, про що у Москві її зять говорить із «емісарами Путіна».

Від лідерки фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко у ВРУ також вимагали негайних вибачень перед першим заступником голови ВРУ Іриною Геращенко через «принизливі звинувачення» партійця «Батьківщини» Сергія Соболєва на адресу першого віце-спікера.

Читайте також: Юлія Тимошенко не буде Президентом, – Олександр Мороз

ZIK

01.10.2018

 

В Росії “розділили” Україну на три частини: з’явилося фото

Російська пропаганда розкручує тему сепаратизму на заході України

Російське державне телебачення знову почало розповідати про розкол України – кремлівські пропагандисти навіть намалювали карту, на якій розділили територію нашої країни на 3 частини.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це написав на своїй сторінці в  Facebook український журналіст Олексій Мацука.

Нещодавно в пропагандистській програмі КремльТБ “60 минут” на телеканалі “Россия 1” показали, яка має виглядати Україна в уяві Кремля, при цьому, за словами ведучого,  Україну вже намагаються захопити “західні агресори”.

«До початку ХХ століття Закарпаття належало Угорщині, і Будапешт хоче «відновити контроль» над цим регіоном. Території на півдні історично теж «далеко не всі є українськими», а поляки «задивляються на Галичину, Волинь і Полісся», – робить висновок ведучий.

В уяві ведучого, “західні агресори” скоро окупують всю західну Україну, і від країни залишається лише невеликий шматочок навколо Києва.

“Держава, яке насправді окупує територію України – Росія – звинувачує Захід в тому, що окупувати Україну хочуть саме західні країни. Ось так ми повинні виглядати за версією влади Росії”, – зауважив Мацука.

Нагадаємо, під час виступу російської делегації на Міжнародній конференції ОБСЄ у Варшаві 11 вересня стався конфуз – в своєму виступі росіяни вимагали покарати Україну за вбивство Анатолія Шарія.

Народна правда
  

Спалити Кремль: Москва знайшла національну ідею для України

Москва вже давно і страшенно переживає, що в українців нема національної ідеї. Як це ви живете без національної ідеї? Без національної ідеї ви – неповноцінна нація.

Правда, у самій РФ її теж нема, чому з 26 липня цього року і припинив свою роботу сайт “Національна ідея Росії”. Але вони чесно намагалися її знайти, оголошували конкурси і навіть Путіна підключали. Не знайшли.

Хотіли оголосити націдеєю боротьбу з фашизмом і затвердити єдиний правильний російський погляд на історію Другої світової війни, але не зважилися: пакт Молотова – Ріббентропа і дружбу з Муссоліні з 1924 по 1941 р не витримують навіть російські подвійні стандарти. Нюрнберзький трибунал не судив фашистів, соратників з “Союзу боротьби” Муссоліні там не було.

Так що якийсь такий фашизм переміг СРСР, – нікому в світі, крім росіян не зрозуміло. В Італії нема таких свят як 8 або 9 травня, але є День Визволення, який відзначають 25 квітня. У цей день в 1945 році Комітет визволення Північної Італії заявив по радіо про початок в ній повстання, ліквідацію “Республіки Сало” і зачитав смертний вирок Муссоліні та його сподвижникам.

Решта Італії була звільнена раніше. Італійці упевнені, що скинули фашистів самі, звичайно, трохи допомогли США з Великобританією. Але якби не сицилійська мафія, то десант США на острові б не висадився і Другий фронт не відкрив. В СРСР – країні суцільної брехні, відкриття Другого фронту відносили до червня 1944 року і пов’язували з висадкою у Франції, а висадку союзників в Італії у липні 1943 року намагалися не згадувати. Наслідуючи приклад СРСР і РФ, італійці навіть можуть стверджувати, що фашистів перемогла мафія.

Через такі факти, що суперечать “єдино правильному погляду на Другу світову війну” – російському погляду, Кремль вирішив залишити її в спокої і використовувати не як націдею, а тільки для внутрішнього вживання, як опіум для російських мас.

Але РФ зовсім без націдеї не можна і Путін у 2016 році оголосив патріотизм її національною ідеєю. Однак “Слава Росії” попахує ще більшим плагіатом у “бандерівців”, ніж слова “Росгвардія” і “діти війни”. З російським патріотизмом теж кострубато, оскільки Чечня, Татарстан, Карелія, і навіть Чукотка з Камчаткою – це не Росія. Можна твердити як мантру, що Сибірське, Тюменське і Кримське ханства наші, але такий “патріотизм” навіває думку про резолюції ООН по деколонізації народів РФ. З “патріотизмом” у РФ теж не складається.

Націдея потрібна Кремлю тільки тому, що РФ – це автократія і імперія, а таке чудовисько жити без великої ідеї-мети для підданих довго не може, починає занепадати і в ньому поселяються застій зі стагнацією.

Більшовикам було добре: оголосили внутрішньою ідеєю будівництво комунізму, а її похідною за межами  завоювання всієї планети як будмайданчика під комунізм.

Добре було царям – вони володіли всіма царствами зі свого довгого титулу “волею божою”, а у Росії була якась божественна місія і загадкова душа, які розумом зрозуміти не можна, в них можна тільки вірити. Погано Путіну – він не може оголосити будівництво капіталізму націдеєю РФ, а імперіалізм назвати “збиранням земель”. Тому націдеї пишуть “на коліні”, але схоже, так і помруть без неї.

Перед своєю смертю РФ таки змогла нав’язати Україні дві ідеї. Перша – спалити Кремль.

З 2014 року стали виготовляти мангали у вигляді Кремля, при чому без вказівки уряду і затверджених ГОСТів. Москві вдалося  палаючий Кремль став в Україні справжньою національною ідеєю, що об’єднує людей.

З другої ідеєю – про капітуляцію – у Москви виходить гірше. Капітулювати без умов згодні тільки Рабинович з Мураєвим, а “Опоблок” налаштований поторгуватися. Але коли Рабинович капітулює без всяких умов, це може означати лише одне – він уже всіх продав і про все домовився.

“Опоблоку” прикро, він хоче свою частку. Тому, коли зараз Рабинович пропонує об’єднається на час виборів, то Льовочкін від імені Опоблока погоджується переговорити, щоб дізнатися свій відсоток в цій операції.

Але ідея – всіх здати – не може бути національною ідеєю за визначенням. Тому з двох ідей, поданих Москвою, статус національної отримав палаючий Кремль, а капітуляція так і залишилася ідеєю одного Рабиновича і “Опоблока”.

Сергій Климовський, історик

Obozrevatel

18.09.2018

 

Медведчук підтвердив, що його дружина має нафтове родовище в Росії

Лідер руху “Український вибір” Віктор Медведчук підтвердив, що його дружина – телеведуча Оксана Марченко, має бізнес у Росії.

Про це він сказав у ефірі телеканалу NewsOne.

“Оксана Марченко, моя дружина, не займається бізнесом, вона володіє бізнесом, а керую бізнесом я. Чому я не можу володіти бізнесом. Тому що мої “улюблені” американці в березні 2014 року ввели стосовно мене санкції. З цим пов’язані особливості бізнесу, який належить сьогодні родині”, – пояснив Медведчук.

Він зазначив, що інформація у розслідуванні журналістів програми “Схеми”, здебільшого відповідає дійсності.

“Та інформація, яка з’явилась, вона у більшості по змісту та об’єму дійсно відповідає дійсності, тому що все це вказано у деклараціях. Все це у доступних джерелах. З приводу тих об’єктів, про які йдеться в публікації, це правда, я це підтверджую”, – додав він.

Раніше “Схеми” виявили, що дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко виграла конкурс на право видобувати нафту на Гавриківському родовищі у Ханти-Мансійському автономному окрузі Росії. Вона обійшла навіть держкомпанію “Роснефть”.

Журналісти додали, що дружина Медведчука володіє компаніями не тільки у Росії, але і в анексованому Криму.

Досьє

18.09.2018

 

Таємна домовленість між Банковою та Кремлем: Порошенко-Бойко-Медведчук

Петро Порошенко – президент, Юрій Бойко – прем’єр-міністр, Віктор Медведчук – голова Верховної Ради.

Шеф-редактор видання LB.ua Соня Кошкіна розповідає про укладення між Банковою та Кремлем таємної домовленості.

Вона передбачає, що проросійські сили допоможуть Петру Порошенку залишитися на посаді Президента. Натомість самі візьмуть реванш за результатами парламентських виборів. Першим технічним кроком до реалізації плану, стверджує Кошкіна, стало рішення Опозиційного блоку та партії “За життя” про висунення спільного кандидата в Президенти.

“Суть домовленостей: союз Бойка-Льовочкіна та Рабіновича-Медведчука забезпечує об’єднання умовних “біло-блакитних”, консолідацію їхнього електорату та, як наслідок – проходження Бойка до другого туру. Де його зустрічає “головний борець проти проросійського реваншу” Петро Порошенко. Після чого – до парламентських – вони спільно створюють широку коаліцію. Бойко отримує прем’єрську посаду, Медведчук – спікерську. І так керують країною”, – йдеться у статті Соні Кошкіної.

Головна умова підтримки цієї комбінації Кремлем, за інформацією LB.ua – “врегулювання” конфлікту на Донбасі на російських умовах. Окуповані нині території отримують широку автономію та можливість блокувати подальшу інтеграцію України до ЄС та НАТО.

“Головний можливий посил для виборців як “біло-блакитних”, так і Порошенка – країна отримує мир на Донбасі. Щоправда, по факту – на умовах Путіна, який з першого дня агресії планував повернути окуповані території на правах широкої автономії. Перекресливши будь-які спроби інтеграції України на західному напрямку”, – пише Кошкіна.

За даними журналістки, план схвалено особисто Путіним. Він покроково прописаний і готовий до втілення.

Читайте також: Медведчук і Порошенко вступили у змову задля збереження влади

Політерно

14.09.2018

 

Медведчук і Порошенко вступили у змову задля збереження влади

Стало відомо, що Петро Порошенко уклав таємну угоду з кумом Путіна Віктором Медведчуком щодо розподілу впливу в Україні та проведення спільної виборчої кампанії, завдяки якій Порошенко має зберегти владу.

Згідно з журналістським розслідуванням журналістів “Аргументу” Медведчук і Порошенко мають спільний бізнес на зрідженому газу. Тобто вони є бізнес-партнерами, які спільно ведуть свої справи. Тож немає нічого дивного, що вони разом розробили новий сценарій, згідно з яким їх вплив і прибутки мають вирости.

За задумом партнерів, вони мають розділити навпіл Україну, піднявши обурення людей щодо публічної проросійської політики Медведчука. Обуренні люди мають піти за Порошенком, який, за домовленістю між ними, публічно буде критикувати «Кума Путіна». Тих людей, хто не схоче йти за Порошенком, будуть «таврувати» прихильниками Медведчука та Росії.

Задум за рівнем цинізму просто вражає, але він вже почав утілюватися в життя. Все почалося з начебто випадкової появи інформації про те, що Медведчук став власником каналів «112» та «News One», та продовжився проросійським виступом Медведчука у прайм-таймі 112-го з «Великим інтерв’ю», яке дуже сколихнуло суспільство – саме так, як і задумали партнери.

За домовленістю далі Порошенко буде лише робити вигляд, що буде боротися з цими каналами та російською пропагандою, насправді ж він не буде нічого робити по суті, і канали спокійно будуть працювати до виборів.

Читайте також: Росія перемогла Україну у суді щодо права на ділянки магістрального “трубопроводу Медведчука” – Луценко

Крім цього, всіх своїх опонентів, починаючи з Тимошенко, партнери вирішили записувати у прихильники Медведчука, тим самим нейтралізуючи їх для діючого «Гаранта». Так, вже «Медведчук заявив про те, що підтримує Тимошенко», але, на жаль, сама Тимошенко про це нічого не знає, і для неї така заява – більше удар, ніж користь. На це і розраховували партнери.

Зараз всіх, кого покажуть на «112» чи «News One», ЗМІ, підконтрольні Порошенку, зможуть назвати прихильниками Медведчука. При цьому згаданим людям необов’язково буде з’являтися в ефірах зазначених каналів. Схема така: канали Медведчука начебто просувають опонента Порошенко. Далі вже канали Порошенко оповіщають суспільство про те, що той чи інший політик співпрацює з Медведчуком, називаючи його агентом Кремля.

Як бачите, схема цинічна і далекоглядна, і захиститися від неї дуже складно, особливо якщо ти не маєш доступу до телеканалів. На це і розраховують Медведчук з Порошенком.

В результаті цього плану вони мають розділити між собою усіх виборців за принципом «Ти за Медведчука чи проти?», якщо проти, то за Порошенко! Іншого не дано! Тому що всіх інших людей вони планують записати знову ж у прихильники Медведчука, так само, як почали з Тимошенко.

Але зараз суспільство, завдяки інтернету та соціальним мережам, має змогу захистити себе тим, що розповсюдить цю інформацію поміж своїх друзів та знайомих, чим завадить диво-партнерам здійснити свій план щодо збереження цього корупційного режиму на чолі з Порошенко.

Як повідомлялось, сьогодні стало відомо, що детективи НАБУ отримали доступ до оригіналів матеріалів справи про визнання права власності на частини нафтопродуктопроводів “Самара-Західний напрямок” і “Грозний-Армавір-Трудова”.

Нагадуємо, що ще в 2017 році Народний Депутат України Віктор Чумак заявляв про те, що «Медведчук – не тільки кум Путіна, але і друг Порошенко».

Ну і звичайно ж ніхто не забув про ці слова кума Володимира Путіна:

Читайте також: ЗМІ: НАБУ розслідує передачу трубопроводу оточенню Медведчука

Політерно

6.09.2018

 

Чому Медведчук з’явився саме зараз? “Американська” версія

Нова поява Медведчука викликала у багатьох українців не лише негативні емоції, а й подив. Навіщо він сам виходить або його виходять у публічну сферу?! Безперспективний, здавалося б, варіант у новій Україні.Сьогоднішня відповідь прес-служби Медведчука на антимедведчуківські заяви та акції активістів наштовхнула на певні міркування. Кум Путіна заявив: “Да, я являюсь для них олицетворением реванша. Но реванша не пророссийского, как пытаются они это преподнести, а антиамериканского”. Медведчук, до речі, часто виступає з критикою США. Про що це може свідчити?

Персона Медведчука потрібна Кремлю у виборчих кампаніях-2019, щоб розділити і зіштовхнути в Україні дві суспільні групи: умовно проамериканську і антиамериканську

Цілком ймовірно, що яскрава персона Медведчука потрібна Кремлю у виборчих кампаніях-2019, щоб розділити і зіштовхнути в Україні дві суспільні групи: умовно проамериканську і антиамериканську. Медведчук повинен об’єднати довкола себе антиамериканську групу і постійно генерувати конфронтацію по цій лінії. Те, що він дратує більшість українців, у цій ситуації навіть дуже добре. Кремль не цікавить перемога Медведчука. Москві потрібне зіткнення, конфлікт і хаос в Україні. Чим більше, тим краще. Так вони працюють всюди. Пригадуєте кілька сортів України ще у 2004 році?! Це звідси ж. Що це дає Кремлю, окрім конфронтації? Адже у багатьох українців, народжених ще в Союзі, залишилася периферійна залишкова нелюбов до Дядька Сема.

Отже:

1. Це підігріває маніпулятивну дискусію про те, що Україна керована зовні, а значить слабка і несамостійна держава.

2. Це має бути доказом того, що буцімто Революцію гідності і “війну в Україні” придумали у Вашингтоні.

Це має бути доказом того, що буцімто Революцію гідності і “війну в Україні” придумали у Вашингтоні

3. Тут є чіткий розрахунок на те, що певна частина європейських еліт та спільнот традиційно відчувають до США антипатію. Ці настрої дещо посилилися і отримали додаткове обгрунтування внаслідок дій Трампа. Така реакція часом виглядає занадто неадекватною і авантюрною. Та все ж. Ймовірно розрахунок на те, що антиамериканська прошивка проросійських політиків в Україні цілком можливо мала б зробити їх не такими вже й токсичними для значної частини європейських політиків, які “не люблять Вашингтон”. Тож Європа не мала б так сильно опиратися прокремлівському реваншу в Україні. Якщо ці реваншисти так само не люблять Америку.

4. Це омріяне зіткнення проамериканських і антиамериканських (вважай, проросійських) суспільних “армій” на українському майданчику додатково може підкріплювати публічні марення Путіна про глобальний двобій двох наддержав – США і Московії. Інші є маріонетками або приреченими свідками. Україна в цій конструкції – лише один з театрів цього протистояння.

5. Як висновок: у найближчому електоральному рольовому двобої мають зійтися не патріоти і прокремлівські колаборанти, а прихильники Америки і її противники. Росія кроїть електоральне поле України за вигідними для себе лекалами.

Михайло Басараб

Gazeta.UA

05.09.2018

 

Порошенко і Медведчук розіграють карту 1999 року

На українців знову хочуть випробувати старі політтехнології. Прикриваючись патріотичними гаслами, політики щосили намагаються прикрити минулі невдачі та утриматися при владі. Провернути чергову гру з виборцями збираються Президент Петро Порошенко і лідер проросійського крла в Україні Віктор Медведчук.

У гонитві за владою вони додумалися поділити українців на сорти. Політики зійшлися на спільній передвиборної стратегії, яка передбачає дві зони відповідальності – Захід і Схід. Кожен відповідає за виборців лояльного до себе регіону.

Стратегія не свіжа. Насправді політики підняли призабуті темники російських експертів і адаптували їх до нових реалій. За таким сценарієм відбувалися вибори у Росії в 1996 році.

Тоді чинного російського Президента Бориса Єльцина було завдання відтіснити найбільш небезпечного конкурента напериферию передвиборної боротьби і вивести у другий тур більш зручного спаринг-партнера – комуніста Геннадія Зюганова. Вибір припав саме на його кандидатуру, оскільки комуністу было що пригадати – «червоний терор», репресії кінця 1930-х років і т. п. Політтехнологи не помилилися з вибором піар-ходів:результат виборів був вирішений наперед.

Через пару років в Україні надихнулися ідеями російських піарників і застосували аналогічні прийоми. На виборах 1999 року експерти вивели у другий тур Петра Симоненка і Леоніда Кучму. Останньому вдалося зіграти на небезпеку реваншу комуністів в Україні. Тоді вибори також запам’ятались підсиленням контролю влади за ЗМІ і використанням адмінресурсу.

На думку політичних експертів Порошенко і Медведчука, головною складовою їх успіху на виборах 2019 року стане використання російської технології 22-річної давнини. Українців спробують загнати в безвихідну ситуацію, коли доведеться вибирати між Петром Порошенком і проросійським кандидатом. Нинішній Президент безперечно виграє у послідовника «русского мира» за допомогою залякування зворотного зближення з Росією.

Але для цього Порошенко необхідно пустити всіх «пропагандистських собак» найбільш сильних конкурентів і відтіснити їх на початковому рівні. Саме в цьому і полягає суть сьогоднішнього тимчасового об’єднання Петра Олексійовича з кумом російського Президента Медведчуком. Прокремлівський політик обіцяє взяти на себе роботу з східними виборцями.

Варто відзначити, що Порошенко і Медведчук не вперше співпрацюють. Історія їх дружніх відносин бере початок ще з 1997 року, коли Петро Порошенко вступив у партію СДПУ(о). Мандат народного депутата він отримав також як висуванець від партії Медведчука. Пізніше політики спільно почали вести бізнес справи і в 2014-му приступили до розробки «Мирного плану Порошенко» і «Мінських угод». Як бачимо, політики разом прийшли в політику, разом пройшли довгий шлях пліч-о-пліч і тепер разом будують плани на політичне майбутнє.

Народна правда

 

 

Російська нафта для куми Путіна Оксани Марченко || Схеми №184

Телеведуча й учасниця шоу «Танці з зірками», дружина політика Віктора Медведчука Оксана Марченко є власницею нафтовидобувного бізнесу в Російській Федерації – освоює Гавриківське нафтове родовище, запаси якого оцінюють у десятки мільйонів тонн.

Програма «СХЕМИ: корупція в деталях» – проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший».
Головний редактор та ведуча: Наталія Седлецька.
Автор: Максим Савчук

Радіо Свобода
UA:Перший

06.09.2018

Хто купив телеканал 112 Україна || Схеми №184

Український телеканал «112 Україна» записали на німця з провінції, а керувати ним поставили менеджера з команди Віктора Медведчука.

Програма «СХЕМИ: корупція в деталях» – проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший».
Головний редактор та ведуча: Наталія Седлецька.
Автори: Максим Савчук та Наталія Седлецька
UA:Перший

06.09.2018

 

 

Князівство Медведчука» || Матеріал Максима Опанасенка для Слідства.Інфо

У матеріалі Максима Опанасенка для 92-го випуску програми “Слідство.Інфо” від 29.06.2016: Багатства сірого кардинала української політики. Слідство.Інфо – незалежна агенція журналістських розслідувань, що спеціалізується на масштабних корупційних оборудках та гучних кримінальних злочинах. Безкомпромісно, глибоко, цікаво.

29.06.2016

Нова Україна. Фільм 1-й. Фільм 2-й. Дикі гроші

Вони почали кувати свої мільярди ще в 90-і - пиляли державну власність, писали
"під себе" закони України. Міняли президентів, влаштовували революції, воювали 
один з одним за сфери впливу. Ігор Коломойський, Дмитро Фірташ, Рінат Ахметов 
та інші олігархи вважали себе господарями України. Але прорахувалися, коли "посадили" 
на трон Петра Порошенка ...

27.10.2017

Просто жах, страшно повертатися: Кучма оцінив політичну еліту України

Кучма вкрай негативно оцінює нинішню політичну ситуацію в країні

 

Другий президент України Леонід Кучма поділився думками щодо нинішньої політичної ситуації в країні. Він сказав, що відчуває від неї “жах”, як і від сучасної політичної еліти.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Українську правду.

“Я своє відпрацював. І я дивлюсь на нашу політичну тусовку, яка є в Україні. Сюди жах повертатися! Я дивуюсь тим кандидатам на виборах, які сьогодні є. Що вони у цій ситуації сьогодні можуть зробити?”, – поділився думками Кучма.

За словами Кучми, він вкрай негативно оцінює нинішню політичну ситуацію в країні. Він додав, що не знає, “як з цим парламентом можна про щось домовлятися”. Крім того, екс-президент зазначив, що не бачить політичної лінії та єдиного стратегічного курсу розвитку країни. І це на його думку жахливо.Нагадаємо, на думку Леоніда Кучми, рішення про проведення виборів у “ДНР-ЛНР” протирічить Мінським угодам.

Народна правда

14.09.2018

Четверта Хвиля
Четверта Хвиля
Міжнародна громадська організація українців.
http://4hvylia.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × four =

Копіювати заборонено!