Головна > Україна й Світ > Геополітика > Обережно – провокації “русского мира” на 5-ти континентах!

Обережно – провокації “русского мира” на 5-ти континентах!

Заява Координаційної Ради Об’єднаної Діаспори Українців Греції з приводу виступу псевдо-українського колективу на фестивалі Клубу ЮНЕСКО Пірею та островів «Культура 5-ти континентів»

31 Серпня та 1-2 Вересня в театрі Алсус Веіку за організації UNESCO Club of the Department of Piraeus and Islands (Президент пан Іоанніс Маронітіс, Ioannis Maronitis) відбувся фестиваль «Культура 5-ти континентів».
Координаційна Рада Об’єднаної Діаспори Українців Греції відповідально заявляє, що колектив, котрий виступав на фестивалі в начебто українських костюмах та начебто представляв на фестивалі Україну, не має жодного відношення до української діаспори Греції. А бездарний виступ даного колективу не має ніякого відношення до української культури. Більш того, виступ цього псевдо-українського колективу паплюжить та дискредитує імідж України в Греції.

Понад 4-ри роки Росія веде війну в Україні, а також потужну дезінформаційну кампанію проти України в Світі. Громадяни Росії вже добре довели свою здібність перевдягатися та видавати себе за тих, ким насправді не є, проводити хакерські атаки та втручання у передвиборчі кампанії.

Прикрим є той факт, що добре відома в грецькому суспільстві організація, прикриваючись ім’ям такої поважної організації як ЮНЕСКО, стала знаряддям російської дезінформаційної кампанії проти України.

Пане Маронітіс! Ви — людина, яка понад 20-ть років співпрацює з українською громадою Греції, колективи якої неодноразово брали участь у Ваших заходах. Ви, хто не один раз відвідували Посольство України в Грецькій Республіці. Ви, хто відвідував Київ та Львів з метою приваблення туристів у ваші літні табори. Не хтось інший, а саме Ви, на фестивалі своєї організації паплюжите імідж України. Окрім ганебного виступу псевдо-колективу, Ви ставите поруч український та російський прапори, і позуєте на цьому фоні. Ви заявляєте на всі Афіни, що на фестивалі представлена українська культура, що не є правдою.

Пане Маронітіс! Ставлячи поруч український та російський прапор, Ви:
– визнаєте незаконну анексію Криму;
– визнаєте захоплення Донбасу проросійськими бойовиками;
– підтримуєте озброєння проросійських сепаратистів на Донбасі Росією;
– зневажаєте смерть пасажирів літака MH-17;
– підтримуєте незаконне ув’язнення та тортури Росією понад 100 українських громадян;
– зневажаєте тисячі українців, що мешкають в Греції;
– зневажаєте незалежну державу – Україну.

Координаційна Рада Об’єднаної Діаспори Українців Греції вимагає від Вас пояснення та публічного вибачення за халатне відношення до організації фестивалю «Культура 5-ти континентів», за образу та приниження України та її громадян.

УКРАЇНЦІ В ГРЕЦІЇ

Четверта Хвиля
Четверта Хвиля
Міжнародна громадська організація українців.
http://4hvylia.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 1 =

Копіювати заборонено!