Головна > Блоґи > Правова ініціатива Максима Голосного – встановлення в Україні реального Конституційного ладу

Правова ініціатива Максима Голосного – встановлення в Україні реального Конституційного ладу

“Справа про дискримінацію українців за всіма статтями Конституції дуже скоро буде на розгляді у ЄСПЛ”.
Максим Голосний

Активіст з’ясував, що ЦВК не має відношення до рахунку, на який кандидати перерахували 110 мільйонів гривень!

Застава в 2,5 мільйони гривень на виборах президента України – це ще одна неконституційна, всеукраїнська афера!

44 кандидати сплатили по 2,5 млн. гривень застави на банківський рахунок, до якого ЦВК не має відношення. Це з’ясував активіст Олександр Дзюба, надіславши запити про доступ до інформації до ЦВК та ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ.

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБИ УКРАЇНИ у відповідь на запит повідомила, що це таємна інформація, запропонувавши звернутися безпосередньо до ЦВК. А та в свою чергу відповіла, що будь-яка інформація з цього приводу відсутня.

Як зазначають експерти, “Згідно Постанови НБУ № 89 від 11.09.2017 року балансовий рахунок ” 3731″ в затвердженому нею плані рахунків взагалі відсутній.Тому Ви на правильному шляху. Перші чотири цифри, тобто 3731 і є номером балансового рахунку, на якому банк повинен був відкрити рахунок для ЦВК. Тепер треба подати запит до банку, в якому відкритий цей рахунок. А рахунок відкритий у казначействі. Оскільки ЦВК змінилося, то нові посадові особи повинні були подати в казначейство нові документи на посадових осіб, що мають право розпоряджатися коштами, бо як тоді казначество буде повертати кошти з цього рахунку? То ж ЦВК бреше.

А якщо вони не подали таких документів – рахунок нелегальний.План рахунків бухгалтерського обліку для казначейства затверджений наказом Мінфіну 1219 від 29.12.2015 року. Згідно цього наказу рах.37 – це рахунок органів казначейства, він має 7 субрахунків, однак субрахунку 3731 там немає. Швидше всього – це якісь технічний рахунок, який відкритий давно і невідомо хто ним розпоряджається.Тому Максимові так і відповіли.Я намагалась на початку місяця подивиться на єдиному порталі е-дата надходження тих 2,5 млн на рахунки ЦВК, код 21661450 в казначействі. E-дата НЕ ПОКАЗУЄ таких даних!”

В суді по телефону представнику ЦВК пояснювали його керівники, що порядок використання коштів, які перерахували кандидати на рахунок ЦВК в якості застави, взагалі не врегульовано діючим законодавством!

То хто ж уповноважений користуватися цими коштами та витрачати їх на які цілі? Питання залишається відкритим, як і багато інших в нашій державі. Схоже на те, що кошти просто роздерибанять “наближені до ЦВК” особи… Тобто, застава в 2,5 мільйони гривень на виборах президента України – це ще одна неконституційна, всеукраїнська афера.

Максим Голосний
28.02.2019

 

Стислий коментар щодо вчорашнього судового засідання “Кіпрські газові “прокладки” проти Єлизаветівки”.

Стислий коментар щодо вчорашнього судового засідання "Кіпрські газові "прокладки" проти Єлизаветівки"."Експерт", який надавав висновки по справі щодо заборгованості сільської ради за начебто спожитий газ, без документів, без виїзду на місце – більше не працює в експертній організації (тепер працює в "інституті інтелектуальної власності" – Є І ТАКИЙ ІНСТИТУТ :), але суд все одно викликає його для допиту. Саме цей допит поставить крапку в цій справі…

Опубліковано Максимом Голосним Вівторок, 26 лютого 2019 р.

“Експерт”, який надавав висновки по справі щодо заборгованості сільської ради за начебто спожитий газ, без документів, без виїзду на місце – більше не працює в експертній організації (тепер працює в “інституті інтелектуальної власності” – Є І ТАКИЙ ІНСТИТУТ , але суд все одно викликає його для допиту. Саме цей допит поставить крапку в цій справі…

Максим Голосний
26.02.2019

 

Максим Голосний. Про запрошення до Лондону та Брюселю

 

Конституція понад усе

На данном изображении может находиться: 1 человек, текст

Дякую всім, хто надсилає слова підтримки, пропозиції та питання в особисті повідомлення! На жаль, я не маю можливості відповідати кожному особисто, надавати персональні консультації, перевіряти документи та позови. Можливо в майбутньому, коли буде сформований штаб, група підтримки та юридичний відділ (та бюджет для його утримання) – ми будемо відпрацьовувати ваші питання та підтримувати боротьбу на місцях.
Сьогодні я один і мушу присвятити весь час головним справам у своїй боротьбі. Мені допомагають деякі волонтери, які роблять частину важливої роботи – інформаційної підтримки, переклади статей та розробку графічних матеріалів. На все інше немає ані коштів, ані часу, сподіваюсь ви розумієте це!

Чим ви можете допомогти? Сьогодні головне завдання – це прорив інформаційної блокади на всіх рівнях. Ви бачите, що нам знову нав’язують вибір без вибору: діючи та “нові” обличчя, які не відзначились нічим, окрім популістських закликів та обіцянок. Всі вони починають свій шлях до найвищих державних посад, витираючи ноги об Конституцію.

Треба, щоб про боротьбу, нестандартні кроки та досягнення Голосного та його однодумців, наші перемоги (та поразки) у відновленні законності та Конституційного ладу в України дізналися максимально широке коло громадян. Тому я буду вдячний за поширення інформації та буду приділяти максимальну увагу контактам з журналістами усіх рівнів, але в першу чергу – всеукраїнських та міжнародних медіа, неконтрольованих українськими та російськими олігархами!

Також вдячний усім, хто надсилає гроші на підтримку діяльності Фонду, відриваючи їх від свого обмеженого сімейного бюджету або бізнесу. Я обіцяю, що докладу всіх зусиль, щоб вони вам повернулися. Ті, кому не байдужа доля України, інвестують в її спасіння свій час, свої кошти і навіть жертвують своїм життям…

Наша байдужість та терплячість вже коштує нам надто дорого: ми бачимо її вартість в рахунках за комунальні послуги, опалення, чеках на продукти харчування та пальне. Сьогодні ВИ СПЛАЧУЄТЕ олігархам за те, що по праву належить народу.

Тому – МИ НЕ ЗУПИНИМОСЬ!

Реквізити для допомоги фонду: https://goo.gl/YuEpnv

Максим Голосний
09.02.2019

 

Кланово-феодальний режим – годівниця для обраних і панщина для народу

БЕЗКАРНІСТЬ. ЦВК, суди та інші державні установи перетворились в ширму. Ззовні виглядає як начебто демократична держава з її інституціями, а по факту – за файним фасадом – прогнила кланово-феодальна система, годівничка для обраних і сучасна «панщина» для решти.

Безкарність – це саме та причина за якою члени виборчих комісій (не тільки ЦВК, а буквально всіх!) виносять неправомірні відмови, навіть не обтяжуючи себе аргументацією та виглядом законності.

Ви вважаете, якщо я би «притаранив» торбу з грошима та вніс 2,5 млн. застави було б якось по іншому? НІ – БУЛО Б ТАК САМО: відмова, якась дурня в офіційному «папірці» – і роби що хочешь, судись, плач, оскаржуй, кричи «ганьба». Та чхать вони хотіли на тебе, тому що НЕДОТОРКАНІ. Вони знають що їм нічого не буде. Система прикриє, тому що вони запорука збереження “стабільності”. Нахабно і брутально!

Безкарність – це головна причина, за якою система все ще тримається на усіх рівнях. За корупцію, за безглузді відпови та неправосудні рішення ніхто не сів – це запорука «стабільності», яка є і яку нам обіцяють…
Незабаром ми зіткнемся з ними в суді і покажемо на весь світ (за допомоги міжнарожних журналістів, які гарантували свою присутність і підтримку) наскільки вони тупі та недоречні в сучасному світі. Всі сподівання лише на таки самий корумпований суд, який «іменем України» може винести будь яку дурню. Але цього разу межами України справа не закінчиться, я вам це гарантую! Якщо мені пощастить – я докладу зусить щоб жоден злочин не залишився непокараним. Ви сядете – це лише питання часу.

Правова позиція вже готова.

Безпрецедентний взірцевий досвід громадянина України для утвердження правової основи Конституційного ладу

Автор плаката Баба и кот планирует зарегистрироваться кандидатом в президенты без залога в 2,5 млн

Автор плаката Баба и кот планирует зарегистрироваться кандидатом в президенты без залога в 2,5 млнВ пресс-конференции примет участие:Максим Голосной – кандидат в кандидаты на пост президента Украины.

Опубліковано Информатор Четвер, 7 лютого 2019 р.

Максим Голосний 
07.02.2019

 

КОНСТИТУЦІЯ ЦЕ МИ!

ЦІНА КАНДИДАТІВ ЯКІ НАПЛЮВАЛИ НА КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ?

Цікава і в одночвас дивна ситуація . З одного боку Ми нарікаємо, що нас 27 років водять по замкнутому колу і жити з кожним роком стає все важче, а з іншого охоче йдемо на вибори і обираємо тих хто публічно ігнорує Конституцію України.

Дивна тому, що якщо ти хочеш стати частиною олігархічної , антинародної системи, то ти маєш публічно сплатити 2.5 млн. грн . і не задавати зайвих питань. Іншою мовою пройти ритуал публічного плювання на основний закон України. Цей ритуал бажано проходити з посмішкою та підп об*єктивами контрольованих ЗМІ. Основа одальших дій проста і в одночас стара як світ. більше брехати та обіцяти, обіцяти та брехати.

КОЛИ НАБУЛА ЧИННОСТІ КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ, А КОЛИ ЗАКОН ПРО ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ?

Так і ХТО КОМУ РАБІНОВИЧ  ?

Маємо два аспекти: співвідношення правових актів між собою та обов’язковість до виконання.

Зі співвідношення встановлюється ієрархія, тобто система підпорядкованості правових актів. Це означає, що кожний акт займає своє місце в загальній системі правових актів. Іншими словами: чим вище місце акту в такій ієрархії, тим вища його юридична сила.
Природно, найвищу юридичну силу має Конституція — Основний Закон держави, яка стоїть на найвищому щаблі ієрархічної системи актів.
Далі на вершині цієї системи розмішуються правові акти, видані парламентом — найвищим правотворчим органом державної влади (верховенство закону).
На нижчому щаблі — правові акти, що видаються органами місцевого самоврядування і мають підзаконний характер. Останні не повинні суперечити законам, вони мають видаватися на їх виконання. Юридична сила правового акта залежить від того, який орган державної влади його видав, та повноважень цього органу. Таким чином, визначити юридичну силу акта — значить встановити його місце в системі джерел конституційного права, його співвідношення з актами вище- і нижчестоящих органів.
Дія закону (нормативно-правового акта) чи навіть окремої його норми — це обов’язковість їх виконання (всіма) громадянами, посадовими особами, державними органами та іншими суб’єктами права стосовно певної сфери (виду) суспільних відносин, за певних обставин (ситуацій), протягом певного часу, на певній території (у певному просторі) та щодо конкретного кола суб’єктів права, тобто осіб, організацій (в широкому смислі слова), які наділені певними характеристиками.

P.S

ЦВК звісно може спробувати відмовити мені у реєстрації посилаючись на ЗУ ” про вибори президента України” , але це буде грубим порушенням діючої Конституції України яка має найвищу юридичну силу. І всі аргументи накшталт ЗУ є чинним, тому МИ спираємось на нього є по суті олігархічною конвульсією. тому як Конституція України теж є чинною нормою прямої дії яка до того ж має найвищу юридичну силу 

ПРИ ТАКІЙ НЕОРДИНАРНІЙ СИТУАЦІЇ ДІЮЧИЙ ГАРАНТ КОНСТИТУЦІЇ МАЄ СКАЗАТИ СВОЄ ВАГОМЕ СЛОВО, АБО ЗРОБИТИ ВИГЛЯД, ЩО ВСЕ ГАРАЗД, І СИТУАЦІЯ КОЛИ БІДНІ МАЮТЬ ОБИРАТИ БАГАТИХ Є СПРАВЖНІМ ДЕМОКРАТИЧНИМ ДОСЯГНЕННЯМ ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА ПІСЛЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ 

Статтею 22 Конституції України передбачено, що «Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийняті нових Законів або внесення змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод», а стаття 64 передбачає: «Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.».

Кожна з нижче наведених статей Конституції це вбивчий аргумент для олігархічної системи виборів Президента України у 2019 році.

Стаття 60. Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.

(взяв за основу і поніс документи на реєстрацію до ЦВК)

Стаття 68. Кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Стаття 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними !!!!!!!!!

(саме тому вирішив прийняти участь у виборах)

Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.

Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

(вирішив публічно перевірити це на практиці)

Стаття 38. Громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами, у всеукраїнському та місцевих референдумах, вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

(також взяв за основу у своєму єксперименті)

Стаття 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.

Максим Голосний
06.02.2019

 

Максим Голосний: “Ми не зупинимось!”

На данном изображении может находиться: 1 человек, текст

«Максим Голосний вносить заставу 2,5 млн. грн., зібрану для нього українцями.» Уявляєте собі таку картину?
https://www.facebook.com/vadim.dmitruk236/videos/2282359898715172/

Ні, це не Максим Голосний. І ми не зібрали 2,5 млн. гривень.

Наразі вся сума, яку перерахували громадяни на рахунок благодійного фонду підтримки Конституційних ініціатив “Бабуся і кіт” складає близько 20000 грн. Якби я хотів зібрати на заставу, потрібно в 100 разів більше!

Раніше за законом, який змінювався кожні вибори, потрібно було зібрати від 100 тисяч до 1 мільйона підписів виборців (і це справедливо). Сьогодні поки що не знайшлося 20 тисяч людей, які б проголосували 1 гривнею за мою кандидатуру. І тим більше, не знайшлося 200 тисяч, які перерахували б вартість однієї буханки хлібу. Як ми бачимо, кошти на підтримку висування «СВОГО» кандидата невеликі, але немає навіть їх.

Я не ображаюсь, я констатую факти. З самого початку я зазначив, що ніякої, навіть самої “гарячої” підтримки в соцмережах не вистачить. Я вдячний всім, хто виявив не байдужість, знайшов в собі сили розібратися з реквізитами та натиснути кнопку в Приват24. Хтось просто подумав – «це складно, нехай інші зроблять, а я просто зроблю репост». Ну тож, як казав класик «маємо те, що маємо». Я обов’язково надам звіт, як будуть використані ці гроші, але головне що було доведено ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ в цьому експерименті: НЕМОЖЛИВО ПЕРЕМАГАТИ, ГРАЮЧИ ПО ЧУЖИМ ПРАВИЛАМ.

Олігархічна система занадто сильно вкоренилася в наше суспільство. 20 років – великий термін! І сьогодні це робить свою справу. Нас розділили, нас зневірили, нас ввели в оману брехливими соцопитуваннями, знову намагаючись поставити перед вибором, який вигідний ЇМ.

2,5 мільйони – ще не вся сума, якою відсікаються «нові обличчя». Це тільки ЗАСТАВА. Потрібно в 10, а може й в 100 разів більше, на формування та утримання осередків. На комісії, на спостерігачів. Я вже не кажу про рекламу. Враховуючи обмеження доступу на олігархічні телеканали, які навіть за гроші не покажуть тебе. Білборди – я прекрасно пам’ятаю вибори у ВР за часів Януковича, коли власники білбордів відмовлялись укладати договори з «неузгодженими» кандидатами. Всі типографії Дніпропетровської області відмовились друкувати листівки з бабусею та котом. Нам приходилося (не повірите) замовляти поліграфічну продукцію в Тернополі!

Навіть якщо ти пройшов всі ці перепони, це ще не все. На заваді стає великий адмінресурс з «професійних» виборчих комісій з армії бюджетників, які знов і знов «роблять вибори» діючій владі, майже не змінювалися з часів Кучми. Вони сміливі та досвідчені – ніхто з них не поніс покарання за фальсифікації! Це професійні шахраї, що відточували майстерність роками, десятиріччями.

Діючі можновладці та їх прислуга будували цю “стіну” захисту своїх сословних привілеїв 20 років. Невже ви думаєте, що її можна перемогти В ЛОБ, навіть маючи великий фінансовий ресурс? А тим більше – з 20 тис. гривень та «святою силою Фейсбука»…

АЛЕ ПЕРЕМОГТИ МОЖНА! В один єдиний спосіб, яким я перемагав завжди, протягом усієї активної суспільно-політичної діяльності:

МИ НЕ БУДЕМО ГРАТИ ЗА ЇХ ПРАВИЛАМИ.
Ми будемо створювати СВОЇ.

1. Бути непрогнозованим
2. Діяти першим
3. Бити потужно
4. Нав’язувати свої правила гри
5. Думати більше ніж на 1 крок вперед

Це те, що я виніс з боксу та довів перемогами у своїй боротьбі. Тому завтра подаю документи БЕЗ ЗАСТАВИ. А далі… здивуємо їх та завдамо НИЩІВНОГО УДАРУ.

Єднаємось, розповсюджуємо інформацію, підтримуємо фонд – будь яка допомога прискорить повалення прогнилого олігархічного режиму. Ми їх не боїмося і Ми НЕ ЗУПИНИМОСЬ!

Підтримати:

P/p 26002500334302 ЄДРПОУ 42727640
МФО 300614, ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»
Благодійна організація “Благодійний фонд підтримки конституційних ініціатив Максима Голосного “БАБУСЯ І КІТ”
Призначення платежу: благодійний внесок

Максим Голосний
02.02.2019

У Європарламенті

Nirj Deva UNDP 2010.jpg
Нірдж Дева зустрічає кандидата в президенти України Максима Голосного.

Ніранджан Джозеф Де Сільва Дева, широко відомий як Нірдж Дева, є британским політиком. Член Консервативної партії, він є членом Європейського парламенту, де представляє Південно-Східну Англію з 1999 року.

31.01.2018

 

 

У Лондоні

Вчора присвятив день зустрічам з найповажнішими людьми, які не на словах, а на ділі врегульовували збройні конфлікти. Один з них – сер лорд Річард Нидхэм.

Richard Francis Needham, 6th Earl of Kilmorey, (born 29 January 1942), usually known as Sir Richard Needham, is a British Conservative politician. A Member of Parliament from 1979 to 1997, he served as Under-Secretary of State for Northern Ireland between 1985 and 1992 and as Minister of State for Trade between 1992 and 1995

Під керівництвом Маргарет Тетчер, сер Річард Нидхэм врегульовував військовий конфлікт в північній Ірландії (з IRA), а також закінчив конфлікт з FARC в Колумбії, який тривав 30 років.

Він є автором декількох книг по врегулюванню військових конфліктів, одну з яких несподівано подарував мені!

Наша зустріч почалася в палаті лордів, а потім перенеслась до його маєтку. До речі, запрошення в гості лордом вважається ознакою великого інтересу та поваги (Якщо насправді – ЦЕ ВЗАГАЛІ НЕРЕАЛЬНО). Другу частину нашого спілкування я знайомився з його думкою про деокупацію українських територій.

 

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят

Друга зустріч вчора відбулася з прямим нащадком Олівера Кромвеля, професійним англійським дипломатом – Метью Евансом (Matt Evans). Метью був віце-президентом компанії БЕІ Системс (BAE Systems). На даний момент військовий консультант урядів щодо врегулювання військових конфліктів, працює в серйозних військових компаніях.

BAE Systems – оборонна компанія Великобританії. Займається розробками в області озброєнь, інформаційної безпеки, аерокосмічній сфері. Робота з іноземними замовниками, зокрема з Північною Америкою, ведеться через дочірнє підприємство BAE Systems Inc. Є найбільшою компанією з виробництва зброї на 2008 рік

Фото 1 – Максим Голосний і Метт Еванс біля офісу компанії Бая Системс.
Фото 2 – біля Пам’ятника кримської війни.

Метт, маючи великий практичний досвід, ділився порадами і вчив мене принципам державного мислення у врегулюванні воєнних конфліктів

/О́лівер Кро́мвель — англійський державний діяч, військовик і революціонер. Лорд-протектор Англії в 1653–1658 роках, лідер пуритан. Військовий керівник громадянської війни в Англії, прибічник парламентаризму, один з організаторів армії парламенту Англії в боротьбі з королівською армією під час Громадянської війни. Його вважають національним героєм Англії, незважаючи на його дії стосовно королівської влади в країні та екзекуцію Карла I./

 

 

У Лондоні (London is the capital of Great Britain)

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят

Вчора відбулися перші цікаві і надзвичайно важливі зустрічі. Вже в аеропорті мене зустріла дійсно легендарна особистість – Майкл Сэмпле (Michael Semple) – Спец. представник Міністерства Закордонних Справ Великобританії по мирному врегулюванню в Афганістані. Професор Гарвардського університету. Центру Карр з Прав людини (The Carr Center for Human Rights – Harvard Kennedy School). Урядової Школи імені Кеннеді. Спец. представник Євросоюзу і Держдепу США.
Майкл є автором багатьох книг про Афганістан і на основі них знято декілька фільмів.

https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Semple
https://www.theguardian.com/profile/michael-semple
https://institute.global/contributors/michael-semple

Щоб було зрозуміло – вихідний у неділю для англійців – це обов’язковий день для проведення в колі родини. Але Майкл зустрів мене в аеропорті та приділив більше 4 годин для обговорення важливих питань, а саме – варіантів мирного врегулювання питань проблем Криму та Донбасу.

Майкл вільно спілкується 7 мовами. Таліби визнають тільки Майкла для переговорів. Спортсмен марафонець. Кожен день в будь-якій країні бігає по 20 км вранці, навіть в Афганістані. У хороших відносинах з Куртом Волкером.

Майкл найповажніший і відомий експерт з питань Афганістану на Заході. Консультант Держдепу і спецслужб в США, Європі, Англії.

Обговорювали подальшу ескалацію конфлікту на сході України і як її зупинити (згідно думки Майкла, ескалація має дуже високу вірогідність).

Максим Голосной
21.01.2018

 

На данном изображении может находиться: 1 человек, текст

Нарешті! Зареєстрований та запрацював фонд підтримки Конституційних ініціатив Максима Голосного, який названо на честь «Бабусі і кота» – відомого політичного плакату, який став початком повалення режиму Януковича.

Сьогодні ми як ніколи потребуємо повалення олігархічного режиму «адептів шоколадної диктатури» – навіть більш кривавого, брехливого та цинічного. Режиму, який зухвало ігнорує конституційні права простих людей, наживається на війні, нацьковує українців один на одного, грабує народ через тарифи та побори, торгує з окупантом та корумпує усі гілки влади, зверху донизу.

Ми всі розуміємо ставлення сучасних можновладців до України. Нехай вас не вводить в оману їх володіння державної мовою та вишиванки, що вони вдягають, щоб видавати себе «за своїх» – вони лікуються та відпочивають за кордоном, їх діти навчаються за кордоном, їх маєтки за кордоном, їх гроші на рахунках іноземних банків, вони навіть мають громадянства інших країн. Вони не шанують наші закони. Конституція для них – це пустий звук. ЦЕ НЕ УКРАЇНЦІ. Наша земля і люди для них – це лише тимчасовий ресурс для збагачення!

Ми мусимо повернути державу народу. Ми знаємо, що це можливо, на прикладах Польщі, Франції, Південної Кореї, Сінгапуру та інших. Спрямувати ресурси держави на розбудову суспільних благ – якісної освіти, розвиток науки, доступних ліків, безкоштовного та якісного медичного обслуговування, гарантій на безбідні пенсії, на безпечне довкілля, на догляд за дітьми, на правосуддя, на безпеку, на доступ до землі та природних ресурсів, на сталий розвиток суспільства, рівні для усіх бізнес-можливості та якісний відпочинок – все те, що гарантовано нам Конституцією.

Для цього потрібна Народна влада та народна підтримка. Політиків фінансують олігархи, якщо їх не фінансує народ. Відкриття фонду Конституційних ініціатив Максима Голосного – це перша спроба громадського фінансування не тільки моєї діяльності, а всіх тих, хто своїми справами довів свою щирість та принциповість у відстоюванні прав та свобод звичайних громадян. Усіх тих, хто згуртується в нову політичну силу для відновлення справжнього народовладдя в нашій країні разом зі мною.

Саме ВИ запропонували мені йти на найвищу посаду в країні. Я не був самовисуванцем, як і в далекому 2010-му, коли вперше був висунутий на голову села активом Єлизаветівки: відбулося «запрошення на владу» від народу, від якої, за стародавньою козацькою традицією, відмовитись було неможливо.

Я розраховую виключно на вашу підтримку. Вибори в Україні сьогодні – це не демократичний процес справжнього волевиявлення – це складний, брудний, коштовний процес набуття легітимності, який без коштів, без ЗМІ, контрольованих олігархами, без адмінресурсу (бюджетників та “мертвих душ”), без молоді, яка зневірилась та не ходить на вибори – можна пройти тільки через переконливу перемогу за підтримки звичайних українців.

Мене не буде на телебаченні. Мене не буде на білбордах. І недостатньо просто вашого бажання та ентузіазму аудиторії Facebookа, коли сьогодні у 80% людей політичний порядок денний формує телевізор. Висування та моя перемога як кандидата в президенти можлива тільки за підтримки та активної позиції великої кількості громадян, які вірять в те, що МИ можемо змінити Україну.

Незабаром почнеться формування осередків команди Максима Голосного в різних куточках України. Нам не потрібен ще один фейковий політ-проект, «партія однієї людини» – нам потрібні реальні місцеві осередки з активних, сміливих, принципових людей з загостреним відчуттям справедливості. КОЖНА ЛЮДИНА буде проходити співбесіду особисто зі мною.

Для тих, хто хоче підтримати фінансово мою політичну та громадську діяльність, надаємо реквізити фонду та криптовалютних рахунків.

Наша байдужість та терплячість вже коштує нам надто дорого: ми бачимо її вартість в рахунках за комунальні послуги, опалення, чеках на продукти харчування та пальне. Сьогодні ВИ СПЛАЧУЄТЕ олігархам за те, що по праву належить народу.

Тому ваш внесок – це інвестиція у майбутнє України, у відновлення реального Конституційного ладу. Це вклад в політиків, які дійсно готові за це боротися!

Зроби свій внесок сьогодні!

Maxim Golosnoy

Банківський рахунок
P/p 26002500334302
ЄДРПОУ 42727640
МФО 300614, ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»
Благодійна організація “Благодійний фонд підтримки конституційних ініціатив Максима Голосного “БАБУСЯ І КІТ”

Призначення платежу: благодійний внесок

Криптовалютні рахунки
Bitcoin: 3DqnrJMzbVDcE8eBJV5Dm8WL1TZxroW1Rr
Ethereum: 0xBa5085AfC1040e22C2A28bFE9545c7f623249e91

Максим Голосний

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 4 =

Копіювати заборонено!