Головна > Відео > Екс-адвокат: Трамп знав про зустрічі з росіянами – ЗМІ

Екс-адвокат: Трамп знав про зустрічі з росіянами – ЗМІ

За даними ЗМІ, екс-адвокат Трампа Майкл Коен готовий свідчити щодо його обізнаності в тому, що представники тодішнього кандидата в президенти США зустрічалися з росіянами.

    

Майкл Коен у Нью-Йорку, червень 2018Майкл Коен у Нью-Йорку, червень 2018

Колишній адвокат президента США Дональда Трампа Майкл Коен заявив, що той знав про зустріч представників свого передвиборчого штабу та представників РФ у червні 2016 року. Про це повідомляють американські ЗМІ в п’ятницю, 27 липня. Зять Трампа Джаред Кушнер, Дональд Трамп-молодший та керівник кампанії Пол Манафорт зустрічались із адвокаткою Наталією Весельницькою, яка начебто пропонувала інформацію від уряду РФ для допомоги Трампу на виборах, пише AFP.

Сам Трамп, його адвокати та представники адміністрації неодноразово 
спростовували, що республіканець знав про зустріч, про яку ЗМІ дізналися 
рік тому. За даними CNN та NBC, Коен, який зараз фігурує 
у розслідуванні, каже, що він був присутній, коли син Трампа 
розповідав батькові про пропозицію росіян щодо зустрічі, 
і що Трамп її схвалив.

Свідчення Коена можуть стати важливою ланкою в розслідуванні спецпрокурора Роберта Мюллера щодо імовірної змови Трампа з росіянами під час виборів президента США.Повідомляється, що синові Трампа пропонували “документи та інформацію, які допоможуть дискредитувати Гілларі Клінтон та її домовленості з Росією”. Той начебто спершу сказав “Чудово, мені подобається” щодо політичного “бруду” на опонентку республіканця. Але потім у пропозиції не виявилося “суттєвої інформації”, повідомляють ЗМІ. CNN з посиланням на свої джерела зазначає, що Коену бракує підтвердження своїх свідчень, як-от аудіозапису.

У травні цього року команда спецпрокурора Мюллера надіслала Трампу список запитань у розслідуванні щодо можливої змови передвиборчого штабу Трампа з росіянами. При цьому слідчі пояснили адвокатам, що хоча Трамп особисто ні в чому не підозрюється, його дії все одно можуть бути перешкоджанням правосуддю. Якщо свідчення підтвердяться, це може змінити перебіг справи.

DW

 

Трамп “знав про зустріч” своїх радників з росіянами, каже його екс-адвокат

 

Майкл Коен заявив, що він був у кімнаті, коли Трампу сказали про зустріч з росіянами.

Колишній адвокат Дональда Трампа розповів, що його екс-клієнт заздалегідь знав про зустріч між своїми радниками та російською делегацією, яка запропонувала допомогти його президентській кампанії. Про це пишуть в американських медіа.

Майкл Коен стверджує – був особисто присутнім на зустрічі Дональда Трампа із старшим сином, під час якої той розповів батькові про зустріч.

Як повідомляють, тепер Коен хоче свідчити про це під час розслідування спецслужб про можливе російське втручання у вибори.

Сам Трамп протягом року заперечував, що знав про зустріч.

Вона відбулася у Трамп Тауер. На переговорах були присутні син Дональда Трампа, його зять Джаред Кушнер, тодішній голова передвиборчого штабу Пол Манафорт, та впливова російська юристка Наталя Весельницька.

Зустріч організували після того, як російський посередник звернувся до Трампа-молодшого та пообіцяв надати матеріали, які б допомогли скомпрометувати Гілларі Клінтон – кандидата від Демократичної партії на президентських виборах 2016 року.

Як пишуть CNN та NBC, Коен не має аудіозаписів, аби підтвердити власні твердження, проте готовий відстоювати їх під час розслідування російського втручання у вибори.

Із друзів у вороги

Майкл Коен перетворюється на небезпечного супротивника для президента США, розповідає Джон Сопел, північноамериканських редактор BBC News.

Дональд Трамп-молодший та президентський зять Джаред Кушнер обидва свідчили – перший перед Конгресом, другий – перед спеціальною комісією – про те, що президент нічого не знав про зустріч аж до моменту, коли почали з’являтися її подробиці.

Але досі залишається незрозумілим – чи може Коен чимось підтвердити власні закиди. Через це новий адвокат Трампа Руді Джуліані назвав Коена “патологічним брехуном”.

Майкл Коен до останнього казав – готовий піти під кулі заради Трампа. Та тепер, судячи з усього, – сам наставляє рушницю на Трампа.

У відповідь на закиди новий адвокат Трампа Руді Джуліані у коментарі для NBC назвав Коена “таким, що не користується довірою”.

“Це неправда”, – заявив Джуліані.

“Чому ви очікуєте, що хтось на кшталт Коена скаже правду? Адвокат, який записує на плівку розмови власного клієнта – це неблагонадійний адвокат”.

Його коментар стосується повідомлень про те, що Коен таємно записував розмови президента про виплати колишній моделі “Плейбоя”.

Повідомляють, що записи знайшли під час обшуку, який ФБР провела у домівці Коена у Нью-Йорку.

Трамп наполягає, що він не зробив нічого поганого і каже, що такий запис був би “абсолютно нечуваним і, можливо, незаконним”.

BBC

 

Четверта Хвиля
Четверта Хвиля
Міжнародна громадська організація українців.
http://4hvylia.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 4 =

Копіювати заборонено!