Головна > Контакти

Контакти

Міжнародну громадську організацію українців «Четверта Хвиля» (МГОУ «Четверта Хвиля») заснували Всеукраїнська громадська організація «Українська Взаємодопомога» та 48 закордонних українських громадських організацій з 23 країн на Установчому з’їзді в Києві 19 серпня 2006 р.

Суть діяльності МГОУ «Четверта Хвиля»: координація системної співпраці представників новітньої хвилі української міґрації й еміґрації з громадськими організаціями та державними органами України й країн їхнього перебування для захисту й реалізації громадянських, професійних, культурних, соціальних, економічних прав українців; громадянська взаємодопомога та сприяння поверненню українського середнього класу в Україну для відновлення життєздатної цілісності української нації.

Наш девіз: «Українці – для України!». Ця світоглядна формула визначає програму спільних дій усіх складових світового українства в інтересах України; передбачає право, обов’язок і відповідальність кожного українського громадянина й закордонного українця брати дієву участь у культурно-соціальному саморозвитку збірної цілісності української нації – основи Української держави.

Головна мета веб-сайту «Четверта Хвиля» охоплення питомим інформаційним полем багатомільйонної української трудової міґрації та новітньої й старої еміґрації по цілому Світу з метою збереження зв’язків українців з Україною та формування передумов повернення на Батьківщину.

Запрошуємо всіх людей з українською ідентичністю й симпатиків України до налагодження через наш інформаційний ресурс різноманітних контактів та до дієвої співпраці в інтересах спільного розвитку на загальнолюдських моральних засадах.

       Наша електронна адреса: 4hvyliamail@gmail.com

    Контактні особи:

Голова МГОУ «Четверта Хвиля» Ірина Ястреб (ФРН, Дюссельдорф)
Представники МГОУ «Четверта Хвиля» по країнах:
Марія Гаврилюк (Чехія, Прага)
Олег Гуцько (Португалія, Лісабон)
Анна Кісіль (Канада, Торонто)
Тетяна Кузик (Італія, Рим)
Ольга Ліщинська (Україна, Київ)
Лариса Пономаренко (Іспанія, Мурсія)
Микола Сернецький (США, Нью-Йорк)
Володимир Скрипник (Казахстан, Астана)
Олександер Шокало (Україна, Київ)


У разі виникнення обставин, що вимагають
негайного консульського реагування,
рекомендуємо невідкладно звертатися на цілодобову
«гарячу лінію» МЗС України: +38 044 238 16 57.

 

    Форма зворотного зв’язку:

Копіювати заборонено!